Balak ne može da plati kaznu zbog prebrze vožnje

Izvor: Kurir, 01.Nov.2012, 15:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Balak ne može da plati kaznu zbog prebrze vožnje

Branilac nekadašnjeg fudbalera Čelsija, Hesus Galegro Rol napomenuo je da je Balak "nezaposlen" od oktobra i da ne može da izdvoji toliku sumu novca

MADRID - Advokat bivšeg nemačkog internacionalca Mihaela Balaka izjavio je da njegov klijent ne može da plati osam hiljada evra, zbog prebrze vožnje sredinom oktobra u Španiji.

"To što je Balak slavan fudbaler, ne znači da ima i novca", rekao je Rol.

Tridesetšestogodišnji Balak >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je 17. oktobra priveden zbog prekoračenja brzine - vozio je 211 kilometara na sat na autoputu u blizini Truhilja.

Balak je svojevremreno, dok je igrao za Čelsi, zarađivao 120.000 funti nedeljno.

Nemački internacionalac je u oktobru završio karijeru.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.