Izvor: Kurir, 02.Mar.2012, 17:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
BRITNI SPIRS SE NAGODILA SA TELOHRANITELJEM
Fernando Flores je podigao optužnicu protiv pevačice tvrdeći da se šetala gola pred njim i pokušavala da ga navede na seks
Britni Spirs se nagodila van suda sa telohraniteljem koji ju je optužio za seksualno uznemiravanje.
Fernando Flores je podigao optužnicu protiv pevačice tvrdeći da se šetala gola pred njim i pokušavala da ga navede na seks, kao i da je imala seksualne odnose dok je on bio u prostoriji.
Slučaj se neko vreme "vukao" po >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << sudu, da bi se pevačica na kraju nagodila sa bivšim telohraniteljem van suda.
Američki sajt "TMZ" piše da je Spirsova verovatno platila Floresu poveću sumu kako bi se slučaj okončao, iako su njen pravni tim i bivši suprug Kevin Federlajn javno isticali kako nije imao osnova za tužbu.
To nije jedini problem koji pevačica ima sa pripadnicima svog obezbeđenja.
U decembru prošle godine, kompanija "Advensd sikjuriti" tužila ju je zbog neisplaćenog duga od 140.000 dolara.





