BRAVO: Zorana Arunović osvojila bronzu na Svetskom kupu

Izvor: Kurir, 06.Maj.2013, 23:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bobana Veličković je bila sedma, a Jasna Šekarić 21.

FORT BENING - Srpska takmičarka Zorana Arunović osvojila je bronzanu medalju na Svetskom kupu u streljaštvu u disciplini vazdušni pištolj.

Takmičenje je održano u američkom Fort Beningu, a Srpkinja je do bronze stigla s 178,2 kruga.

Prvo mesto pripalo je Korejki s 199,6 krugova, dok je druga bila Kineskinja Ki Sun s identičnim rezultatom. Međutim, Korejka je bila bolja u raspucavanju >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << i došla je do zlata.

Druga srpska predstavnica u finalu Bobana Veličković bila je sedma s 94,8 krugova.

Ovo je bio drugi turnir ovogodišnjeg Svetskog kupa. Jasna Šekarić osvojila je 21. mesto u kvalifikacijama i nije ušla u finale kao.

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.