BRANISLAV BJELICA, GLAVNI UREDNIK: OD PONEDELJKA DUPLO JAČI!

Izvor: Kurir, 01.Jun.2011, 09:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BRANISLAV BJELICA, GLAVNI UREDNIK: OD PONEDELJKA DUPLO JAČI!

Poštovani čitaoci, To što će Kurir od ponedeljka 6. juna pred vas izlaziti u najmodernijem svetskom formatu, u punom koloru na 40 strana, na papiru od kojeg vam prsti neće biti prljavi i crni, samo je prva dobra vest!

Poštovani čitaoci,

To što će Kurir od ponedeljka 6. juna pred vas izlaziti u najmodernijem svetskom formatu, u punom koloru na 40 strana, na papiru od kojeg vam prsti neće biti prljavi i crni, samo je prva dobra vest!

Druga dobra vest >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je to da će Kurir od ponedeljka imati duplo više informacija! To je ono najvažnije, ono zbog čega Kurir svakog dana i pročita više od pola miliona građana Srbije!

Narod je željan pravih, tačnih informacija, a Kurir ih nudi! Pouzdane. Proverene! Sve što danas izađe u Kuriru, po drugim medijima objavi se sa sedam i više dana zakašnjenja. To je fakat! U tome smo najjači. A od ponedeljka ćemo biti duplo jači!

Kurir je - to verni čitaoci znaju - redakcija sastavljena od veoma mladih ljudi. Od ljudi koji se bore za život u državi koja neće biti leglo šljama, lopova, prevaranata i njima sličnih.

Istraživaćemo. Pisaćemo. Objavljivaćemo. Bez straha! I nikakav šljam, lopov ili prevarant neće nas zaustaviti! Naoštrili smo se!

Dakle, sačekajte ponedeljak! Čućete treću dobru vest!

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

KURIR OD 6. JUNA PO SVETSKIM STANDARDIMA

Izvor: Kurir, 01.Jun.2011

Na najkvalitetnijem papiru, štampane vodenim bojama - najboljim na svetu, na 40 strana punog kolora - naše novine nastavljaju zajedničku borbu protiv svega što je loše u Srbiji..BEOGRAD - Od 6. juna naše i vaše novine izgledaće - svetski!..Kurir će izlaziti na 40 strana najmodernijeg svetskog...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.