BIZARNO: Huligani proslavili smrt Margaret Tačer

Izvor: Kurir, 08.Apr.2013, 23:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BIZARNO: Huligani proslavili smrt Margaret Tačer

Bivša britanska premijerka preminula u 88. godini

LONDON - Grupa pristalica Liverpula i Vigana objavila je na društvenim mrežama snimak na kome se vide kako se raduju smrti bivše britanske premijerke Margaret Tačer.

Ona je imala nadimak "Čelična ledi", a preminula je u 88. godini od moždanog udara. Ona se tokom svog mandata žestoko borila protiv hulanizma na engleskim stadionima.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.