Izvor: Akter, 13.Jan.2014, 12:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ograničeni efekti rada vlade u oblasti ekonomije
Efekti rada Vlade Srbije u oblasti ekonomije u 2013. godini su i dalje vrlo ograničeni, a procenat ispunjenosti datih predizbornih obećanja mali, ocenila je BIRN
Povezane vesti
BIRN: Vlada nije ispunila većinu obećanja
Izvor: NoviMagazin.rs, 13.Jan.2014
Efekti rada Vlade Srbije u oblasti ekonomije u 2013. godini su i dalje vrlo ograničeni, a procenat ispunjenosti datih predizbornih obećanja mali, ocenila je Balkanska istraživačka mreža.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






