BG: Dva udesa, dvojica povređena

Izvor: B92, 05.Feb.2015, 08:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BG: Dva udesa, dvojica povređena

Tokom noći u Beogradu su se dogodila dva saobraćajna udesa u kojima su dve osobe povređene, saopšteno je iz Hitne pomoći.

Portparolka Hitne pomoći Nada Macura je istakla da je muškarac star oko 35 godina u udesu, koji se dogodio oko 22 časa u Bulevaru Vojvode Mišića, zadobio povredu glave, a prevezen je na VMA.

Nešto kasnije, 40 minuta posle ponoći, muškarac star oko 33 godine je u udesu na uglu ulica Vlajkovićeva i Svetogorska zadobio povredu ruke, odnosno >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << šake, a takođe je prevezen je na VMA.

Hitna pomoć je tokom noći u Beogradu obavila 111 intervencija od kojih 13 na javnim mestima, a za protekla 24 sata 264 intervencije od kojih 58 na javnim mestima.

Lekarima su se obraćale sve vrste hroničnih bolesnika, među kojima najčešće psihijatrijski bolesnici, a Macura je savetovala da se pričuvaju neurološki i psihijatrijski pacijenti i da bi hronični bolesnici, posebno astmatičari, trebalo da se čuvaju respiratornih virusnih infekcija.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.