BALOTELI PLAKAO: Iguain srušio Milan (VIDEO)

Izvor: Kurir, 09.Feb.2014, 00:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Napoli u derbiju slavio 3:1

Fudbaleri Napolija pobedili su na svom terenu ekipu Milana sa 3:1 u derbi utakmici 23. kola italijanske Serije A.

Početak meča nije nagoveštavao takav ishod, pošto je Adel Tarabt u šestom minutu doveo goste u vođstvo.

Ipak, samo tri minuta kasnije izjednačio je Gokhan Inler. U drugom poluvremenu Napoli je krenuo u totalnu ofanzivu i to mu se isplatilo, jer je Gonzalo Iguain pogocima >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << u 56. i 82. minutu doneo veliku pobedu.

Najbolji prikaz nemoći rosonera, naročito u drugom poluvremenu, pokazuju i suze Marija Balotelija koje je isplakao kada je zamenjen.