Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 29.Nov.2009, 13:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Anketa: Dodik u Hercegovini popularniji od Mesića
SARAJEVO - Premijer Republike Srpske (RS) Milorad Dodik izjavio je da je predsednik Hrvatske Stjepan Mesić prošlost u svakom pogledu, i da o njemu najbolje govore Hrvati u BiH, čije je interese zanemario i doprineo da budu beznačajna nacionalna manjina, prenosi Dnevni avaz.
Verovatno je nedavno, boraveći u Sarajevu, dobio inspiraciju za kritike na moj račun, rekao je Dodik, na političkoj tribini u bijeljinskom >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Centru za kulturu.
Dodik je naglasio da su Hrvati u Hercegovini u jednoj anketi dali daleko više glasova njemu nego Mesiću. Pobediću Mesića. On i inače odlazi, a ja tu ostajem. Za mene je Republika Srpska svetinja, kao što je Stjepanu Mesiću bila Hrvatska, pa je zato rasturio SFRJ, zaključio je Dodik.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...












