Andželina Žoli i Bred Pit otputovali za Zagreb

Izvor: Blic, 15.Feb.2012, 20:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Andželina Žoli i Bred Pit otputovali za Zagreb

Glumica i rediteljka Andželina Žoli i njen partner i kolega Bred Pit napustili su Sarajevo dan nakon premijere njenog filma “U zemlji krvi i meda” i krenuli avionom ka Zagrebu, gde će takođe biti održana projekcija.

Portal "Sarajevo X” piše da je sinoćnjoj premijeri u Olimpijskoj dvorani Zetra prisustvovali oko 5.000 ljudi.

Žolijeva je uoči projekcije zaplakala i poručila da voli Bosnu i Hercegovinu. Ona je rekla da je vrlo verovatno da će ponovo >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << doći u Sarajevo.

Povezane vesti: Andželina Žoli zaplakala na premijeri u Sarajevu Pogledajte: Andželina i Bred sleteli u Sarajevo Andželina danas stiže u Sarajevo Prijedorčanka organizovala privatnu "premijeru" filma Anđeline Žoli Andželina: Najteže je bilo glumcima koji su igrali agresore

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.