Izvor: Vesti-online.com, 08.Mar.2018, 16:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Amerikanci oživeli "juga": Leti 160 na sat, čak i po ledu
Za stanovnike bivše Jugoslavije bio je "pojam automobila", ali za Amerikance, predmet sprdnje. Ali najgori automobil svih vremena, kako su ga prozvali, ovih dana je hit s "one strane bare".
Bivši ponos fabrike iz Kragujevca učestvovao je u neobičnoj trci na ledu.
Posebno prerađena verzija "juga" letela je brzinom od 160 kilometara na sat, a to ubrzanje je ostvarila za samo osam sekundi.
Nastavak na Vesti-online.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








