Aki: Nisam video da su se Sara i Ivana ljubili!

Izvor: Kurir, 15.Nov.2013, 10:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Aki: Nisam video da su se Sara i Ivana ljubili!

Ako se desio poljubac, nadam se da je bio baš romantičan jer se to i očekuje od jednog iskusnog gospodina koji ima toliko godina iza sebe, rekao je pevač

Andrija Aki Marković, bivši farmer i dečko Sare Trajanović, tvrdi da nije video snimak na kojem se Sara i Ivan Marinković ljube, ali veruje da je poljubac između njih dvoje bio romantičan.

"Poljubac nisam video jer nisam bio u Srbiji, ali i kad sam se vratio imao sam mnogo prečih stvari >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << da završavam od toga. A i ako se desio poljubac, nadam se da je bio baš romantičan jer se to i očekuje od jednog iskusnog gospodina koji ima toliko godina iza sebe. Nisam se čuo sa Sarinom majkom jer nisam bio u Srbiji, ali ću se svakako čuti sa njom i popričati oko svega što se desilo. Ništa od toga nisam video", izjavio je Aki, koji dodaje da će popričati sa Sarom kada izađe sa Farme.

Kako je napustio rijaliti, Lepi Mića je pričao Sari kako Aki nije za nju, te da se neće lepo slagati kada ona ispadne, ali je Marković ne opterećuje njegovim izjavama.

"Ma Lepi Mića je priča za sebe, čovek koji se predstavlja kao najveći patriota i peva takve pesme, na sva usta blati i mene i kraj odakle sam ja, a svi znamo da 80 odsto ljudi iz Braničevskog okruga živi u dijaspori gde on najviše radi i gde je najviše para zaradio. Ali eto iz priloženog se vidi da sve te pesme koje je snimao i ceo taj marketing „patriote" jeste zbog novca i sad se samo pitam kad izađe gde će raditi", izjavio je Andrija Marković.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Aki: Nisam video da su se Sara i Ivana ljubili!

Izvor: Dzungla.org, 15.Nov.2013

Ako se desio poljubac, nadam se da je bio baš romantičan jer se to i očekuje od jednog iskusnog gospodina koji ima toliko godina iza sebe, rekao je pevač OpširnijeKurir

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.