Izvor: Nezavisne Novine, 03.Feb.2017, 12:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Aguera "žulja" klupa, na ljeto ide u Inter ili Real
Najbolji strijelac Mančester Sitija Serhio Kun Aguero napustiće klub na ljeto i preseliti se u Inter ili u Real Madrid, prenose mediji na Ostrvu.
Kako se navodi, Pep Gvardiola nije zadovoljan ni partijama Argentinca, ni njegovim ponašanjem van terena i odlučio je da napadačka opcija broj 1 bude mladi Brazilac Gabrijel Žezus.
On je već igrao od prvog minuta protiv Vest Hema, zabilježivši gol i asistenciju i izvjesno je da je Aguerovo vrijeme u Sitiju prošlo. >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine <<
Kao nove destinacije spominju se Inter, koji je spreman da plati 80 miliona evra ili Real Madrid, što je možda i realnija opcija jer Argentinac ne krije da bi se rado vratio u Španiju, gdje je već nastupao za Atletiko Madrid.
Nastavak na Nezavisne Novine...















