Izvor: S media, 28.Dec.2011, 14:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lisovolik: MMF čeka odluku o budžetu
Potrebno je dodatno vreme za razgovore o Zakonu o budžetu za 2012, najavila je danas Kancelarija Stalnog predstavnika MMF-a u Beogradu Bogdana Lisovolika u izjavi za štampu.
Kredit za "Galeniku"?
Egiptu "fali" 15 milijardi dolara
Krajem prošle sedmice u sedištu Međunarodnog monetarnog fonda u Vašingtonu je rečeno da je Odbor izvršnih direktora MMF odložio za početak >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << januara izjašnjavanje o prvoj reviziji aranžmana iz predostrožnosti koji je Srbija sklopila ove godine sa tom vodećom svetskom finansijskom institucijom.
MMF i Vlada Srbije postigli su sredinom novembra sporazum o prvoj reviziji aranžmana iz predostrožnosti vrednog 1,1 milijardu evra koji predviđa da ciljani deficit budžeta u 2012. godini bude 4,25 BDP.
(Tanjug)








