Ivanović: Možda i najteži momenat

Izvor: B92, 13.Okt.2014, 17:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ivanović: Možda i najteži momenat

Kapiten reprezentacije Srbije Branislav Ivanović rekao je da utakmica protiv Albanije odlučuje o dosta toga.

Meč u okviru kvalifikacija za EURO 2016 na programu je u utorak od 20.45 na stadionu Partizana. Srbija u ovaj meč ulazi sa jednim bodom, dok Albanija ima četiri.

"Ne smemo da srljamo, moramo da odigramo glavom, ne srecem. Imamo veliki pritisak, ali moramo pozitvno da reagujemo na njega. Albanija ima dobar tim, biće veoma motivisani i rasteraćeni, ali naš >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << cilj su tri boda", rekao je Ivanović.

On je istakao da kritike medija koje su bile upućene igračima zbog kiksa u Jerevanu moraju da učine nacionalni tim jačim i boljim.

"Moramo da sazrimo, kada pobeđujemo sve je drugačije. Svaka kritika na mene utiče da postanem bolji, moramo da smirimo tenzije, ali ako pružimo 100 odsto, ne postoji mogućnost da izgubimo od bilo koga. Ovo je možda i najteži momenat ovog mladog tima i nadam se da će to probuditi inat kod nas. Ključna stvar je da ne primimo gol", rekao je Ivanović.

Albanija gostuje Srbiji u utorak od 20:45 na stadionu Partizana, u drugom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2016.

Ako želite bolje da se upoznate sa sledećim rivalom Srbije u kvalifikacijama, koji ima motiv više za pobedu vredan miliona evra, pratite LINK.
Pogledaj vesti o: Utakmica Srbija Albanija

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Ivanović: Nadam se da će proraditi naš inat, Albanija ima dobar tim

Izvor: Blic, 13.Okt.2014

Kapiten fudbalske reprezentacija Srbije Branislav Ivanović rekao je da utakmica protiv Albanije odlučuje o dosta toga..."Ne smemo da srljamo, moramo da odigramo glavom, ne srecem. Imamo veliki pritisak, ali moramo pozitvno da reagujemo na njega. Albanija ima dobar tim, biće veoma motivisani i rasteraćeni,...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.