Trener Brage veruje u pobedu

Izvor: B92, 19.Okt.2010, 14:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Trener Brage veruje u pobedu

Trener Brage Domingoš Pasijensija veruje da njegov tim može da izvuče dobar rezultat u susretu sa Partizanom u Ligi šampiona.

"Ulazimo u ovaj meč na isti način na koji smo ušli i u dva prehtodna. Nismo bili srećni kako su se prva dva meča u Ligi šampiona završila, ali ova utakmica bi mogla da nam omogući da se vratimo u igru i mogla bi da bude odlučujuća pošto želimo da >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << prođemo dalje", rekao je Pasijensija.

Trener Brage rekao je da je jedino bitno da njegov tim pobedi, da ga ostali rezultati ne interesuju.

"U ovom momentu moramo sve da imamo u svojim rukama, tako da rezultat drugog meča nije bitan ukoliko pobedimo, a svakako ćemo ići samo na pobedu. Pokušaćemo da promenimo situaciju u utakmici protiv Partizana”, rekao je Pasijensija.

Pasijensa je svestan da njegova ekipa ne prikazuje igre kakve je prikazivala u kvalifikacijama kada su fudbaleri Brage eliminisali Seltik i Sevilju.

"Imali smo dve odlične runde kvalifikacija i kada smo došli u grupnu fazu, imali smo loše rezultate. Ovo je potpuno drugačije takmičenje i mi se takmičimo protiv timova svetske klase. Ipak, znam da možemo da pobedimo Partizan”, rekao je.

Pasijensija je rekao da ceni atraktivnu igru 'crno-belih’.

"Ukoliko analiziramo ostale timove u grupi, jasno je da je Arsenal najbolji. Znamo kako da se nosimo sa pritiskom. Partizan igra atraktivan fudbal, u formaciji 4-4-2, sa dva dobra krila i dva dobra napadača”, rekao je Pasijensija.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

LŠ: Trener Brage najavio pobedu

Izvor: S media, 19.Okt.2010

Trener Brage Domingoš Pasijensa kaže da će njegov tim, uprkos porazima u prva dva kola Lige šampiona, i duelu sa Partizanom pristupiti na isti način, željan pobede...- Ulazimo u meč isto kao što smo i u prethodna dva. Nismo srećni kako su se dueli sa Arsenalom i Šahtjorom završili, ali ova...

Nastavak na S media...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.