Anderson izvučen iz auta u plamenu

Izvor: S media, 02.Avg.2010, 13:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Anderson izvučen iz auta u plamenu

Vezni igrač Mančester Junajteda Anderson doživeo je težak saobraćajni udes u Bragi.

Portugalski mediji navode da je brazilski fudbaler proveo noć u bolnici nakon nesreće koja se desila na samom severu zemlje.

Neimenovani muškarac posvedočio je da je Anderson bio bez svesti kada ga je izvukao iz automobila u plamenu, samo nekoliko trenutaka pre nego što je fudbalerov Audi >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << A8 eksplodirao. Policija je započela istragu o incidentu, a Anderson je posle ukazane pomoći pušten iz bolnice. Brazilac nije na pripremema Mančestera jer još od prošle sezone vuče povredu kolena i čekaga još par nedelja mirovanja.
Pogledaj vesti o: Audi,   Incident

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.