Srbija remizirala s Ukrajinom

Izvor: Studio B, 19.Jul.2014, 20:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbalska reprezentacija Srbije za igrače do 19 godina odigrala je danas nerešeno 1:1 s Ukrajinom u utakmici prvog kola Grupe B na Evropskom prvenstvu u Mađarskoj.

Ukrajina je povela u drugom minutu golom Mikite Burde posle kornera s leve strane, da bi pet minuta kasnije kapiten Srbije Nemanja Maksimović postavio konačan rezultat.

Srbija je u drugom poluvremenu imala dve dobre prilike da dođe do drugog gola, ali su Luka Jović i Danilo Pantić pogodili >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << stative.

Ukrajinski igrači najbolju šansu za gol imalli su u 58. minutu, kada su imali indirektan udarac s pet metara, ali je selekcija Srbija uspela da izblokira šut.

Srbija na EP u Mađarskoj brani titulu osvojenu prošle godine u Litvaniji. Naredni meč Srbija će 22. jula odigrati protiv Nemačke.
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo