Kalanović: URS će imati 14 gradonačelnika

Izvor: Vesti-online.com, 07.Jun.2012, 18:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kalanović: URS će imati 14 gradonačelnika

Članica predsedništva Ujedinjenih regiona Srbije Verica Kalanović izjavila je za beogradske medije da će ova stranka ukupno imati 14 gradonačelnika i predsednika opština u Srbiji.

Ona je na konferenciji za novinare rekla da je do sada izabrano njih devet, dva su gradonačelnici u Kragujevcu i Loznici i sedam predsednika opština u Boljevcu, Doljevcu, Osečini, Rači, Velikom Gradištu, Pirotu i Obrenovcu, a tokom dana treba da bude izabran i predsenik opštine iz URS >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << u Žagubici.

Prema njenim rečima, ti funkcioneri će se boriti za što bolji i kvalitniji život građana, jer bez jakih lokalnih samouprava i regiona nema ni jake države.

Za predsednika opštine Obrenovac je izabran predsednik beogradskog odbora URS Miroslav Čučković. Čučković je na funkciju predsednika opštine izabran na jučerašnjoj sednici.

On je na konferenciji kazao da je to prvi put da URS ima predsednika jedne beogradske opštine. URS je u Obrenovcu na vlasti sa Demokratskom strankom i koalicijom SPS-PUPS-JS.
Pogledaj vesti o: Ujedinjeni Regioni Srbije

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.