KASIPOVIĆ:POZNAT STAV VLADE RS O HAPŠENJU BEGUNACA

Izvor: Kurir, 26.Maj.2011, 16:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KASIPOVIĆ:POZNAT STAV VLADE RS O HAPŠENJU BEGUNACA

BANJALUKA - Potpredsednik Vlade Republike Srpske (RS) Anton Kasipović izjavio je da je poznat stav Vlade RS o hapšenju osoba osumnjičenih za ratne zločine i da je taj stav u nekoliko navrata ponovljen.

"Taj stav je potvrđen u više navrata. Narodna skupština RS raspravljala je o izveštajima o saradnji s Haškim tribunalom i mislim da je sve apsolutno jasno", kazao je Kasipović novinarima u Banjaluci.

Predsednik Srbije >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Boris Tadić potvrdio je na vanrednoj konferenciji za novinare da je jutros uhapšen haški begunac Ratko Mladić.
Pogledaj vesti o: Uhapšen Ratko Mladić,   Hag

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.