US OPEN: Drama Mareja i Čilića i maratoni u pet setova

Izvor: SrbijaDanas.com, 02.Sep.2020, 10:01

US OPEN: Drama Mareja i Čilića i maratoni u pet setova

Rus Medvedev brzo završio posao.

Endi Marej se vratio na veliku pozornicu posle teške povrede i jedva spasao živu glavu u meču prvog kola US opena protiv Jošihita Nišioke. Japanac je vodio sa 2:0 u setovima, ali je Britanac uspeo da se pribere i preokrene meč u svoju korist.

Na semaforu je na kraju pisalo 4:6, 4:6, 7:6, 7:6, 6:4 posle četiri časa i 38 minuta igre. Bio je ovo 10. put u karijeri da je Marej stigao vođstvo rivala od 2:0 u setovima.

Sličan >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << scenario i u meču šampiona iz 2014. godine Marina Čilića. Hrvat je bio na rubu provalije, ali je na kraju slavio protiv Denisa Kudle rezultatom 6:7, 3:6, 7:5, 7:5, 6:3.

What a lob. What a time for it. @andy_murray was in his 👜 today. pic.twitter.com/E4rpX8AMbE

US Open Tennis (@usopen) September 1, 2020

I potencijalni favorit iz senke Karen Hačanov je kroz trnje prošao u drugu rundu gren slema u Njujorku. Rus je slavio protiv Janika Sinera sa 3:6, 6.7, 6:2, 6:0, 7:6.

Za razliku od Hačanova, njegov sunarodnik Danil Medvedev je bez muke prošao u drugo kolo US opena pobedom u tri seta nad Federikom Dalbonisom rezultatom 6:1, 6:2, 6:4.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.