Izvor: Scandal.rs, 30.Okt.2014, 22:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zaljubila se u Americi: Ti i ja vodimo ljubav kao gorile
Marija Šerifović se u septembru odselila u Ameriku da bi se posvetila inostranoj karijeri. Iz Srbije je otišla rešena da ne govori o privatnom životu, ali ako je suditi po njenim emotivnim statusima i fotografijama koje u poslednje vreme često objavljuje na Tviteru, srpska evrovizijska zvezda se zaljubila!
Tako je nedavno pitala svoje pratioce „šta rade u nedostajanju“, a onda je podelila i >> Pročitaj celu vest na sajtu Scandal.rs << fotografiju na kojoj se jedan par drži za ruke, poželevši laku noć onima koji su u tom trenutku budni na društvenim mrežama.
Ljudi bliski Mariji, s kojima je ostala u kontaktu posle selidbe, kažu da je ona u Americi srećna i ispunjena na svim poljima.
Šuškanja oko nove ljubavi Mara je potpirila i stihom iz pesme Bruna Marsa: „Ti i ja vodimo ljubav kao gorile!“
Autor i foto: Life Content
Pogledaj vesti o: Twiter













