Negredov prvenac za pobedu Bešiktaša (video)

Izvor: Sportske.net, 28.Okt.2017, 21:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Iskusni španski napadač doneo pobedu aktuelnom prvaku Turske na gostovanju.

Fudbaleri Bešiktaša slavili su na gostovanju Alanjasporu rezultatom 1:2 (1:1).

Poveli su domaći u osmom minutu, strelac je bio turski reprezentativac Dženk Tosun.

Ipak, u 26. minutu, domaćin dolazi do poravnanja, sjajan gol je postigao Brazilac Velinton Souza.

Do kraja prvog poluvremena nije >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << bilo golova, a u nastavku je u potpunosti dominirala gostujuća ekipa.

Ipak, nikako nisu uspevali da dođu do tog željenog gola, a onda je u 88. minutu u spas "Orlova" pritekao rezervista Alvaro Negredo.

Koreija je centrirao sa leve strane, a Negredo je u svom stilu nadvisio odbranu nakon skoka i glavom zakucao loptu u mrežu Alanjaspora, postavivši tako konačan rezultat.

Bešiktaš je nakon ovog trijumfa treći sa 18 bodova, dok je Alanjaspor na 11. mestu sa sedam bodova manje.