
Izvor: Sportske.net, 15.Jun.2020, 22:23
''Dan D'' za Željka Obradovića! (foto)
Vreme je za konačnu odluku.
Najtrofejniji evropski trener Željko Obradović otputovao je danas u Istanbul, na završne pregovore sa čelnicima Fenerbahčea u vezi nastavka saradnje koja traje već sedam godina.
U ovom trenutku je nezahvalno prognozirati ishod tih pregovora, a tokom večeri je novinar ''Eurohupsa'' Varlas Nikos preneo informacije iz Turske.
Naime, prvi čovek Fenera Ali Koč izjavio >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << je za klupsku televiziju da je za sutra zakazan veliki i ključni sastanak sa Obradovićem.
Ali, napomenuo je i da će budžet biti redukovan i da će konačna odluka biti na Obradoviću.
-
-
So, as Ali Koc said at Fener TV tomorrow is the big and crucial meeting with Obradovic. From his words it's more than clear that he predetermines budget reduction and he sends message that the final decision is up to Zoc
— Varlas Nikos (@nikosvarlas) June 15, 2020