Izvor: Blic, 27.Maj.2019, 21:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

TRAGEDIJA U MOLU Sahranjena žena koju je suprug ZAPALIO BENZINOM

Slavica Ludman (47), koju je u noći između petka i subote u porodičnoj kući ubio muž Karolj Ludman (58), danas je sahranjena u Molu. On ju je polio benzinom, pa potom zapalio.

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Sahranjena žena koju je muž polio benzinom i zapalio

Izvor: Nezavisne Novine, 27.Maj.2019

S.L. (47), koju je u noći između petka i subote u porodičnoj kući ubio muž K.L. (58), sahranjena je u ponedjeljak u Molu.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.