Izvor: Blic, 12.Sep.2020, 11:01

POTRAGA ZA NAPADAČEM Jedna osoba ranjena u pucnjavi u Sarajevu

U Sarajevu je juče došlo do pucnjave u kojoj je ranjena jedna osoba, a policija aktivno traga za počiniteljem čiji je identitet poznat nadležnim organima gonjenja.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Napadač na muškarca u Sarajevu poznat organima gonjenja

Izvor: Nezavisne Novine, 12.Sep.2020

SARAJEVO - Sarajevska policija traga za napadačem koji je pucao i ranio muškarca u Sarajevu, saopšteno je iz MUP-a Kantona Sarajevo.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.