Izvor: Nezavisne Novine, 22.Jun.2020, 08:26

Suđenje za ubistvo Rolda: Vatrogasac kroz prozor vidio ugljenisan leš

BANJALUKA - Tokom gašenja požara kroz prozor sam na kauču vidio ugljenisan leš, ispričao je vatrogasac Dalibor Guslov, svjedočeći u Okružnom sudu u Banjaluci na suđenju optuženima Borislavu Zoriću (34) i Slobodanu Krnetiću (34), koje terete da su učestovali u ubistvu Brune Rolda (53).

Nastavak na Nezavisne Novine...



Povezane vesti

TELO ROLDA BILO NEPREPOZNATLJIVO Svedok ispričao da se nije razlikovalo od izgorelog KAUČA na kome nalazio

Izvor: Blic, 22.Jun.2020

Leš Brune Rolda (53) izgoreo je do neprepoznatljivosti i skoro da ga nije bilo moguće razlikovati od izgorelog kauča na kome se nalazio, rekao je u banjalučkom Okružnom sudu vatrogasac Dalibor Guslov, piše Srpskainfo.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.