Ako volite tekilu, imamo pravi hotel za vas

Izvor: Vesti-online.com, 10.Avg.2015, 05:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ako volite tekilu, imamo pravi hotel za vas

Dobro ste pročitali - ceo hotel posvećen tekili, otvara se na Belom ostrvu, koje pripada britanskim ostrvima.

El Patron je hotel za prave ljubitelje tekile, a kako bi sprečili da se gosti onesveste od alkohola, u hotelu će u ponudu biti uključena i meksička klopa - buritosi, takosi... Iz El Patrona kažu da je ceo enterijer takođe u meksičkom fazonu, šaren i veseo.

Bar i restoran koji se nalaze u okviru hotela otvaraju se naredne nedelje, ali će gosti za odsedanje >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << u sobama tekila hotela morati da čekaju oktobar.

Pošto je reč o prvom tekila hotelu, verovatno ne treba da kažemo da će i sobe biti opremljene ovim pićem, ali i drugim alkoholnim napicima u slučaju da neko želi sebi da napravi koktel.

Sigurni smo i da su sobe opremljene roletnama jer se mnogima posle noći u tekila hotelu verovatno neće ustajati iz kreveta.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.