Iznuđivači novca uhapšeni u Ušću

Izvor: Cafe.ba, 25.Sep.2015, 13:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Iznuđivači novca uhapšeni u Ušću

- Beogradska policija uhapsila je u Tržnom centru "Ušće" u Beogradu tri državljanina Crne Gore i jednog državljanina Srbije osumnjičene da su uz prijetnje po život iznudili od svoje žrtve više od 60.000 evra.

Državljani Crne Gore M. R. /37/, LJ. B. /37/ i M. R. /45/, kao i V. V. /33/ iz Kuršumlije osumnjičeni su da su u dužem periodu od oštećenog, uz ozbiljne prijetnje po život njemu i njegovoj porodici, iznudili novac u iznosu većem od 60.000 evra.

>> Pročitaj celu vest na sajtu Cafe.ba << />Oni su tražili da pripremi još 50.000 evra, a uhapšeni su prilikom primopredaje 10.000 evra i 13.600 dolara, koje je oštećeni trebalo da im preda u tržnom centru "Ušće".

Uhapšenima je određeno policijsko zadržavanje i oni će uz krivičnu prijavu biti privedeni Tužilaštvu za organizovani kriminal u Beogradu.

Pošto se sumnja da su uhapšene osobe izvršile više krivičnih djela iznuda i izazivanje opšte opasnosti, mole se građani, koji su na sličan način oštećeni, da to prijave Policijskoj upravi za grad Beograd na telefon 011/279-74-75.

Nastavak na Cafe.ba...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Cafe.ba. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Cafe.ba. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.