Nova vozila za Spasilačko-vatrogasnu brigadu Beograda

Izvor: Blic, 13.Jul.2011, 15:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nova vozila za Spasilačko-vatrogasnu brigadu Beograda

Spasilačko-vatrogasna brigada Beograda predstaviće sutra nova specijalna vozila namenjena za gašenje požara na nepristupačnim terenima i u centralnim delovima grada gde je otežan pristup klasičnim vozilima.

U saopštenju se navodi da su vozila marke 'tojota hiluks', koja mogu da se koriste i za intervencije na sportskim terenima, stadionima i za gašenje šumskih i drugih požara na otvorenom prostoru.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<
Povezane vesti: Požar u Glasinačkoj ulici, vatrogasci reagovali munjevito Šest baraka u blizini "Belvila" izgorelo u požaru Ugašen požar, svi stanari na sigurnom Požar u romskom naselju Belvil, izgorelo šest baraka Izgorelo 40 kvadrata krova zgrade u Kumodraškoj ulici

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.