Izvor: S media, 19.Jun.2011, 09:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Voznijacki upala na Noletovu konferenciju
Karolina Voznijacki, prva teniserka sveta, napravila je dobar štos na konferenciji Novaka Đokovića na Vimbldonu.
Federer samouveren: Novaka pobeđujem na svakoj podlozi!
Poznate teniske face: Ko može da stane na put Novaku gazeli?
Ivanišević: Novak će dobiti ono što zaslužuje
Karolina, a što ne igraš >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << fudbal? VIDEO
Dankinja se ušunjala u salu za medije i predstavljajući se kao novinarka iz Monaka, postavila mu pitanja:
- Imate niz od jednog poraza, šta ćete učiniti da to promenite? - pitala je Dankinja, ali je Nole odmah provalio "prevaru" u publici:
- Pa, znaš šta? Pokušaću da se ugledam na neke teniserke koje stalno pobeđuju, kao na primer Karolinu Voznijacki. Ne znam da li si čula za nju? Ona toliko pobeđuje da ću morati da idem da je gledam kako to radi.
Da li je ona tvoja omiljena teniserka, nastavila je Karolina.
- Neka to ostane tajna. Mislim da sam upravo otkrio jednu od mojih omiljenih igračica, malopre sam rekao njeno ime. Komšinica mi je, ponekad zajedno popijemo kafu, malo se opustimo, ručamo, džogiramo - dodao je Nole.
Onda je zvaničnica WTA tura nešto došapnula Karolini.
- Ne mogu da pričam više. Oni me izbacuju iz sale - našalila se Karolina.
(Foto: Gulliver/Getty images)
Pogledaj vesti o: Novak Đoković








