VELIKA ČAST ZA ĐOKOVIĆA: Svetski broj 1 dobio neočekivan poklon

Izvor: SrbijaDanas.com, 01.Okt.2020, 01:10

VELIKA ČAST ZA ĐOKOVIĆA: Svetski broj 1 dobio neočekivan poklon

Svi su glasali za predlog.

Najbolji teniser sveta Novak Đoković postao je pravi brend Srbije koja, između ostalih stvari, i po njemu prepoznata u svetu, a zbog svega toga pričala mu je velika čast i privilegija pošto je jedna ulica ponela njegovo ime u jednom selu na Kosovu i Metohiji.

 - U opštini Klokot na ulazu u selo Grnčar jedna ulica nosi ime po najboljem teniseru >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << sveta Novaku Đokoviću - rekao je za "Kosovo Onlajn" gradonačelnik opštine Klokot Božidar Dejanović. - Na taj način građani su želeli da mu se zahvale za svu pažnju i pomoć koju nesebično pruža Kosovu.

Veliko NBA finale je stiglo! Večeras u 03.00 u Orlandu otvara se finalna serija između Lejkersa, tima prepunog zvezda, i Majamija, ekipe koja se više oslanja na timsku igru. Kec na Lejkerse je 1,50, a dvojka 2,95. Pogledajte sve kvote kladionice MOZZART za Lejkers - Majami.

Dejanović je istakao da su na inicijativu građana odbornici u prethodnom sazivu Skupštine opštine Klokot jednoglasno podržali predlog da jedna ulica bude nazvana po Novaku Đokoviću. Posebno je interesantno što su predlog podržali i poslanici albanske nacionalnosti, njih pet. Inače, tabla sa imenom ulice postavljena je još 2015.

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda Sofija Milošević, devojka Luke Jovića.
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.