Potez turnira ili godine? Verovatno oba! VIDEO

Izvor: B92, 30.Maj.2022, 08:41

"Potez turnira ili godine? Verovatno oba!" VIDEO

Mladi španski teniser Karlos Alkaras nastavlja da ne samo pobeđuje, već i žestoko impresionira.

Alkaras je došao na Rolan Garos nakon osvajanja Madrida i ostvario tri ubedljive pobede, uz jedan teško izvojevan trijumf protiv Alberta Ramosa.

U četvrtfinale turnira se plasirao nakon što je razbio Karena Hačanova sa 6:1, 6:4, 6:4 i sada će igrati sa Sašom Zverevim.

U duelu sa Rusom viđen je i neverovatan potez kojim je 19-godišnji Španac, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ni manje ni više, došao do brejka u trećem setu.

"Potez turnira ili potez godine? Verovatno oba", ostali su komentatori u čudu.

Alkaras je objasnio šta mu je prolazilo kroz glavu u tom trenutku.

"Odigrao sam drop-šot volejom i imao sam zamisao da odigram tviner. Bilo je to dobro. Nisam baš to očekivao... Tviner uvek pokušavam i uvek promašujem, ali sada sam ga pogodio i baš je bilo dobro", uz osmeh je rekao Alkaras posle meča.

Ovo, podsetimo, nije prvi tviner lob kojim je osvojen poen na Rolan Garosu ove godine...

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.