Kim Klajsters najavila povratak na teren

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 26.Mar.2009, 14:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kim Klajsters najavila povratak na teren

BRI - Bivša najbolje rangirana teniserka sveta Kim Klajsters saopštila je da se vraća na teren, posle dve godine pauze.

Belgijanka, koja ima 25 godina, povukla se 2007. kada se udala, a veoma brzo nakon toga se i porodila.

Klajsters je u trening centru u Briju saopštila da se vraća jer je "gladna tenisa".

Belgijska teniserka takođe je potvrdila da je od organizatora turnira u >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Sinsinatiju i Torontu zatražila pozivnicu ("vajld kard").

Klajsters je u karijeri osvojila 34 turnira, uključujući i jedno Otvoreno prvenstvo SAD. Na prvom mestu WTA liste provela je 19 nedelja.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.