Del Potro se oporavio, igra posle skoro godinu dana

Izvor: Press, 04.Feb.2016, 16:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Del Potro se oporavio, igra posle skoro godinu dana

Svojevremeno četvrti teniser sveta Huan Martin del Potro, vratiće se na teren posle povrede i skoro godinu dana pauze.
           Argentinac se se oporavio od povrede zgloba ruke i prijavio za turnir u Delrej Biču, koji se počinje 15. februara.
Nekadašnji osvajač US Opena (2009) prošle godine odigrao je samo dva turnira, poslednji u martu u Majamiju, a zbog čestih povreda morao >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << je da ide tri puta na operaciju.
"Znam da su svi nestrpljivi da me vide na terenu, ali samo tražim još malo vremena. Naredni turnir biće deo rehabilitacije", rekao je del Potro, a prenosi Bi Bi Si.
Ovaj 27-godišnji teniser trenutno se nalazi na 1.041. mestu na ATP listi, ali mnogi organizatori najavili su da će dobiti specijalne pozivnice za učešće na turnirima.

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.