Izvor: Press, 13.Sep.2016, 11:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Beker: Zajedno i kada gubimo, posle oluje dolazi sunce
Legendarni nemački teniser Boris Beker posle poraza Novaka Đokovića u finalu US Opena od Stanislasa Vavrinke poručio je da se tim "uvek drži zajedno i da posle oluje dolazi sunce".
foto: tanjug.rs
Legendarni nemački teniser Boris Beker posle poraza Novaka Đokovića u finalu US Opena od Stanislasa Vavrinke poručio >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << je da se tim "uvek drži zajedno i da posle oluje dolazi sunce".
"Mi smo tim. Zajedno smo i kada pobeđujemo i kada gubimo. Posle oluje uvek dolazi sunce", napisao je Beker, jedan od Đokovićevih trenera, na Tviteru i jasno stavio do znanja da poraz u Njujorku neće poremetiti srpskog asa.
Svetski broj 1 izgubio je od Vavrinke 3:1, nije bio na nivou na koji je navikao navijače širom planete, dobrim delom zbog problema sa povredama,pa je propustio priliku da osvoji 13. gren slem trofej u karijeri.
Na taj način nastavio je lošu seriju posle osvajanja Rolan Garosa, pošto je prvo eliminisan u ranoj fazi Vimbldona od Amerikanca Sema Kverija, a potom i u prvom kolu Olimpijskih igara u Riju od Argentinca Huana Martina Del Potra.
Pogledaj vesti o: Novak Đoković, Novak Đoković finale







