Adriana Čortan: Merima Njegomir me je pošteno izmorila (FOTO)

Izvor: S media, 26.Sep.2011, 16:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Adriana Čortan: Merima Njegomir me je pošteno izmorila (FOTO)

U žestokom finalu teniskog turnira koji je nedavno održan, voditeljka Adriana Čortan i pevačica Merima Njegomir odigrale su najzapaženiju igru. Adriana je odnela pobedu, ali je meč zaista bio "tesan".

Voditeljka Adriana Čortan i Dragan Ćirić šampioni su šestog turnira na kojem su poznati pokazali svoja teniska umeća.

Odmeravanje snaga na terenima teniskog centra "Novak" trajalo je dva dana, a završeno finalima u kojima su se za titulu pobednika >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << takmičile pevačica Merima Njegomir i Adriana Čortan u ženskoj, Igor Miklja i Dragan Ćirić u muškoj konkurenciji, dok su u dublu pobedu odneli Vlada Perović i Goran Radović Kengur protiv Milana Boškovića i Sente Milenkovića. Posebnu nagradu za napredak u teniskim veštinama osvojio je glumac Milan Vasić.

Adriana Čortan: Sindi verovatno nije pri sebi!

Adriana Čortan: Letnji predah u Turskoj (FOTO)

Sindi: Adriana Čortan je želela vezu sa mojim mužem!

Najviše pažnje publike privuklo je žensko sučeljavanje između gospođice "Nju nau" i Merime Njegomir, gde je uprkos žestokoj podršci koju su prisutni dali Njegomirki, pobedu ipak odnela Čortanova.

- Čula sam da je Merima odličan igrač, i drago mi je da smo odigrale meč! Ja sam mlađa pa možda brže trčim, ali gospođi Njegomir čestitam na odličnoj igri, jer smo se obe pošteno oznojile, rekla je Adriana posle završetka meča.

Na turniru su učešće uzeli i Vanja Grbić, Savo Milošević, Ivan Ivanović, Jelena Zana, Niggor, Ivica Kralj i mnogi drugi, prenosi Svet. Na kraju je usledilo i veliko iznenađenje, kada se na ceremoniji dodele nagrada pojavio najbolji teniser sveta Novak Đoković, koji je čestitao svim pobednicima na odličnoj igri, posebno pozdravivši Merimu Njegomir koja je uprkos godinama pokazala zavidnu fizičku kondiciju i tenisko umeće.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.