Tumbaković: Dobio sam poklon za rođendan

Izvor: N1 televizija, 06.Sep.2016, 02:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tumbaković: Dobio sam poklon za rođendan

Od svojih igrača je tražio pobedu kao poklon za rođendan u duelu sa Rumunijom na startu kvalifikacija za Mundijal koji se 2018. godine igra u Rusiji.

Posle svega viđenog u Klužu, Ljubiša Tumbaković, selektor Crne Gore izrazio je zadovoljstvo zbog dobrog početka kvalifikacija, a na pitanje kolega iz Crne Gore kako se osećao u 96. minutu, kada je domaći tim šutirao penal za pobedu. Podsećanja radi, >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << Rumunija je povela golom Popa u 85. minutu, samo 120 sekundi kasnije izjednačio je Jovetić. Penal vreda tri boda promašio je Stančiu.

"Vrlo je specifična situacija kada se penal svira u poslednjim minutima utakmice. Naravno da u tom momentu ceo  film utakmice prođe u jednoj sekundi. I da istog momenta poželiš da ostane rezultat koji je bio do tada. Na naašu sreću tako je i bilo. Osvojili vredan bod. Od igrača jesam tražio pobedu za rođendan, ali srećan sam i sa osvojenim bodom” rekao je Tumbaković.

Izvor: Youtube

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.