Italija i Engleska posle 22 godine

Izvor: Sportski Žurnal, 20.Jun.2012, 20:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Italija i Engleska posle 22 godine

Reprezentacija Italije nije se sastajala sa Engleskom na velikim takmičenjima 22 godine i zbog toga vlada veliko interesovanje za njihov susret, u nedelju u četvrtfinalu Evropskog prvenstva.
Igrač sredine terena Danijele de Rosi ne može da dočeka da igra protiv svog idola Stivena Džerarda.
On je dodao da će njegov saigrač, temperamentni Mario Baloteli, koji igra u Mančester Sitiju, sigurno >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << biti na „udaru“ britanskih medija uoči meča.
Italija je poslednji put igrala sa Engleskom na Svetskom prvenstvu 1990. godine, kada je bila domaćin šampionata i tada je pobedila sa 2:1.
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.