Uskoro izrada mozaika u Hramu Svetog Save

Izvor: Danas, 12.Jan.2012, 20:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uskoro izrada mozaika u Hramu Svetog Save

Srbija je postigla dogovor sa Ruskom federacijom oko izrade mozaika u Hramu Svetog Save na Vračaru, a potpisivanje sporazuma se očekuje do kraja januara u Moskvi, saznaje Danas. Prilikom posete Beogradu ruski premijer Vladimir Putin je krajem marta prošle godine obećao finansijsku pomoć za završetak unutrašnjih radova na Svetosavskom hramu, a o tome je razgovarao i sa predsednikom Srbije Borisom Tadićem i patrijarhom Irinejem.
Pogledaj vesti o: Vladimir Putin

Nastavak na Danas...



Povezane vesti

Rusi daju 40 miliona dolara za završetak hrama Svetog Save na Vračaru

Izvor: Nezavisne Novine, 13.Jan.2012, 10:09

BEOGRAD - Srbija je postigla dogovor sa Ruskom Federacijom o izradi mozaika u hramu Svetog Save na Vračaru, prema kojem će Moskva obezbijediti 40 miliona dolara za završetak unutrašnjih radova, piše beogradski "Danas".

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.