Zoran Jankovič jurio u mečki 200 na sat?!

Izvor: Kurir, 23.Jul.2012, 13:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zoran Jankovič jurio u mečki 200 na sat?!

Navodno vozio 200 na delu gde je maksimalna dozvoljena brzina 130 na sat

LJUBLJANA - Gradonačelnik Ljubljane Zoran Jankovič "uhvaćen" je u (pre)brzoj vožnji slovenačkim drumovima - vozio je 200 na delu gde je maksimalna dozvoljena brzina 130 na sat.

Slovenački portal Pozareport.si objavio je ovu vest, ali i navodni osmominutni video-snimak vožnje Jankoviča s kojim je u "mercedesu" u tom trenutku bila i supruga Mija, prenosi hrvatski 24sata.

Gradonačelnik Ljubljane srpskog porekla jurcao je autoputem između Kopra i Ljubljane, a snimak, kako se navodi, napravljen je pre mesec dana.

Snimak vožnje možete pogledati ovde

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.