Izvor: Radio 021, 17.Apr.2015, 20:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zapalio se hotel u Oksfordu
Veliki požar izbio je u Rendolfu, jednom od najpoznatijih hotela u engleskom gradu Oksford, javljaju svetski mediji.
Vatrogasci pokušavaju da ugase vatru od ranog popodneva, a očevici navode da se crni dim širi iz blizine hotela građenog u Viktorijanskom stilu.
BBC navodi reči stanovnika Oksforda koji ističu da je dim samo odjednom krenuo da kulja iz hotela, da se u jednom trenutku situacija stabilizovala, da bi se potom pojavila i vatra.
"Vatrogasci su stigli veoma brzo nakon drugog izbijanja požara. Svi smo iznenađeni, niko ne zna o čemu se radi", navela je Anabel Bejkon.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.


















