Izvor: Deutsche Welle, 10.Maj.2022, 12:16
Zapadni Balkan „podelio“ Makrona i Šolca
Emanuel Makron je predložio formiranje nove političke zajednice u Evropi, u kojoj bi bili i Ukrajina i Zapadni Balkan. Nemačka ne želi da bude „kočničar“, ali ima drugačije poglede na budućnost Balkana.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Dojče vele: Zapadni Balkan podelio Makrona i Šolca
Izvor: NoviMagazin.rs, 10.Maj.2022
Predsednik Francuske Emanuel Makron je predložio formiranje nove političke zajednice u Evropi, u kojoj bi bili i Ukrajina i Zapadni Balkan, dok Nemačka ne želi da bude "kočničar", ali ima drugačije poglede na budućnost regiona, ocenjuje danas Dojče vele (DW).
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Deutsche Welle. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Deutsche Welle. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





