Vilijams se u decembru vraća na teren

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 15.Sep.2015, 12:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vilijams se u decembru vraća na teren

Doskorašnji košarkaš Crvene zvezde Markus Vilijams neće moći da igra do kraja novembra pošto je zbog korišćenja marihuane suspendovan od strane FIBA, potvrdio je njegov menadžer Miodrag Ražnatović.

Američki košarkaš je 12. juna posle prve utakmice finala plej-ofa Superlige protiv Partizana bio pozitivan na doping testu na marihuanu.

"Markus Vilijams zbog kršenja anti-doping pravila >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << neće igrati do 30. novembra", napisao je Ražnatović na svom Tviter profilu.

Beogradski mediji ranije su preneli su da bi Vilijams mogao da se vrati na teren početkom naredne godine jer je minimalna kazna za korišćenje droge šest meseci.

Vilijamsu je završetkom prošle sezone istekao ugovor sa Crvenom zvezdom, u kojoj je bio jedan od najzaslužnijih igrača za osvajanje triple krune i plasmana u Top 16 Evrolige.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Partizan

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.