Izvor: RTV Pink, 17.Okt.2011, 19:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ukradeno 300 000 beba

Skandal u Španiji. . . Tokom pet decenija oko 300 hiljada novorođenčadi oduzeto je od roditelja iz porodilišta u Španiji i prodato parovima bez dece, od kraja Građanskog rata do početka 90-ih. Sve je rađeno uz blagoslov režima i Španske katoličke crkve.Na stotine roditelja sada zahteva od države da pokrene zvaničnu istragu kako bi se utvrdile prave razmere skandala.

Nastavak na RTV Pink...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTV Pink. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTV Pink. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.