Izvor: S media, 29.Jul.2009, 17:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ubio ćerku zbog mobilnog telefona?
Jedan čovek iz Gaze priveden pod sumnjom da je čeličnim lancem pretukao na smrt svoju ćerku, pošto je otkrio da ona poseduje mobilni telefon, saopštile grupe za zaštitu ljudskih prava.
Te grupe su navele da je 27-godišnja žrtva bila razvedena majka petogodišnjaka i dodale da su uhapšena i njena tri brata.
Ona je 10. žrtva takozvanih "ubistava iz časti" ove godine na palestinskim teritorijama i medju Arapima u Izraelu.
Policija je danas potvrdila >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << da se taj muškarac predao, ali nije želela da navede više detalja.
Organizacije za zaštitu ljudskih prava su saopštile da je taj čovek verovao da je njegova ćerka koristila mobilni telefon za razgovore sa muškarcem izvan porodice.
Navele su da je "tako strašno bila pretučena, da joj je razbijena lobanja".



















