U stanu od 25 kvadrata držala 130 mačaka

Izvor: N1 televizija, 08.Sep.2017, 15:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U stanu od 25 kvadrata držala 130 mačaka

Francuska policija privela je 60-godišnju Parižanku pošto je otkriveno da u stanu od 25 kvadrata drži 130 mačaka.

Kako je javio francuski radio Europe1, u malom stanu od 25 kvadrata u kvartu Monparnas u Parizu pronađeno je 130 mačaka.

Jedan od komšija pozvao je policiju pošto je primetio da je sa trećeg sprata zgrade na ulicu bačeno mladunče mačke.

Policija je po dolasku na adresu utvrdila da se u stanu nalazi 60-godišnja žena sa ukupno 130 mačaka. >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << Policija navodi da se iz stana širio neprijatan miris, po podu stana bio je mačji izmet, a u stanu nije bilo nikakvih prehrambenih namirnica.

Lokalne vlasti pozvale su u pomoć oragnizaciju za zaštitu životinja kako bi zbrinuli sve mačke, a zaposlenima su bila potrebna četiri dana da uhvate sve mačke koje su se nalazile u stanu.

U plafoni su se nalazile rupe i mačke su se iz stana pele na tavan, rekao je Arnol Lom iz organizacije za životinje.

Prošlog meseca je u francuskom gradu Montrou otkrivena je žena koja je uzgajala 70 mačaka u stanu od 50 kvadrata.

Paris : elle séquestrait 130 chats dans son...by leparisien

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.