U bašti našao bombu tešku 50 kg

Izvor: B92, 07.Avg.2012, 16:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U bašti našao bombu tešku 50 kg

Stokholm -- Jedan Šveđanin pronašao je bombu od 50 kilograma dok se spremao da pokosi travnjak, navela je švedska policija.

Bomba je tu bila već duže i prekrila ju je trava, izjavila je agenciji Frans pres portparolka policije u Istadu, gradu na jugu Švedske, Eva Vestford.

Pošto je otkrio bombu, muškarac je odmah pozvao policiju, koja se obratila za pomoć vojsci, dodala je portparolka.

"Mislimo da je reč o bombi", rekla je Vestfordova i dodala da će biti sprovedena istraga kako bi se utvrdilo poreklo bombe.

Sada se bomba dezaktivira, a stanovnici obližnjih kuća su evakuisani i obustavljen je saobraćaj.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

U bašti pronašao bombu od 50 kg

Izvor: Nezavisne Novine, 07.Avg.2012

STOKHOLM - Jedan Šveđanin pronašao je bombu od 50 kilograma, dok se spremao da pokosi travnjak, saznaje se danas od švedske policije.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Bombu od 50 kilograma pronašao u bašti

Izvor: Radio 021, 07.Avg.2012

Jedan Šveđanin pronašao je bombu od 50 kilograma, dok se spremao da pokosi travnjak.

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.