Izvor: Blic, 26.Sep.2017, 09:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

TEŽAK SUDAR U RUSIJI Poginulo šestoro, oko 20 povređenih

Šest ljudi je poginulo, a oko 20 je povređeno u sudaru putničkog autobusa i kamiona na auto-putu u Krasnodaru na jugu Rusije, rekla je portparol Ministarstva unutrašnjih poslova Marija Pirogova.

Nesreća se dogodila kada je putnički autobus udario u kamion, koji je bio parkiran pored puta.

- Tri osobe, uključujući vozača autobusa, poginuli su na licu mesta, još dve osobe umrle su na putu do bolnice, a jedna je podlegla u bolnici - rekla je Pirogova agenciji TASS.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << />
U autobusu je bilo 26 ljudi, a njih 18 sada je u regionalnim bolnicama.

Incident se dogodio u blizini sela Molkino. Autobus je bio na putu iz grada Adlera prema Nižnjem Novgorodu. Prema preliminarnim izveštajima, vozač autobusa je verovatno zaspao za upravljačem.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.