Sudar autobusa i traktora

Izvor: S media, 14.Dec.2009, 11:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sudar autobusa i traktora

Najmanje 21 osoba poginula i 40 je povredjeno u saobraćajnoj nesreći u istočnom delu Indije, saopštila indijska policija.

Policijski zvaničnik Suradžit Purakajasta izjavio je da se jedan autobus sudario s traktorom na periferiji Kalkute u indijskoj državi Bengal.

Prema njegovim rečima, sve žrtve su putnici autobusa.

Saobraćajne nesreće su veoma česte u Indiji, gde su putevi u lošem stanju, a autobusi često prepuni putnika.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.